Od zmartwiania się do działania

Przejdź drogę od osoby przejmującej się i analizującej przeszłość oraz przyszłość, do osoby działającej i zaangażowanej w to, co napędza ją do przodu, dając przy tym nie tylko pieniądze, ale także radość i satysfakcję.

Zmianę możesz rozpocząć już teraz!

DOŁĄCZ DO MAILINGU „OD ZAMARTWIANIA SIĘ DO DZIAŁANIA"

ZYSZKASZ DOSTĘP DO REGULARNIE WYSYŁANYCH MERYTORYCZNYCH MATERIAŁÓW ZWIĄZANYCH Z:

OTRZYMASZ RÓWNIEŻ:

.

Kim jest Maciej Jankowski?

Maciej Jankowski Wypalenie Zawodowe

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą Terapii Akceptacji i Zaangażowania. Twórcą bloga niewypaleni.pl oraz członkiem zespołu Ośrodka Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

W ciągu dwóch ostatnich lat przeprowadziłem ponad 40 klientów z miejsca pełnego bolesnych myśli, emocji i zagubienia to punktu, w którym nie tylko realizują postawiane sobie cele, ale także potrafią samodzielnie przechodzić przez trudne momenty wpisane w codzienne życie.

Dodatkowo, jedenaście miesięcy temu powstał projekt niewypaleni.pl, który realizowany w 100% samodzielnie pozwolił mi przeprowadzić się na duńską wyspę i pracować zdalnie z moimi klientami.

Co mówią moi klienci?

GOTOWY ROZPOCZĄĆ ZMIANĘ?

.

Twoje dane są u mnie w 100% bezpieczne. Dbam o nie według  najnowszych wytycznych RODO. Szczegóły na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.