Pozwól, że pokażę Ci jak przejąć kontrolę nad własnym życiem, odzyskać satysfakcję z obowiązków i na nowo cieszyć się codziennością. Bo to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. Gotowy?

Nazywam się Maciej Jankowski i jestem psychologiem. Od kilku lat aktywnie pracuję z ludźmi pomagając im spojrzeć na trudne sytuacje z innej perspektywy. Przez ten czas przeprowadziłem setki szkoleń, warsztatów i sesji indywidualnych. Ale przed tym wszystkim, sam doświadczyłem oraz pokonałem to, co prawdopodobnie może być i Twoją trudnością.

Dlatego dzisiaj pracuję z osobami, które zmagają się z:

Powyższe punkty to oznaki wypalenia zawodowego, dlatego chciałbym Ci zaproponować współpracę w trakcie której:

pomoc wypalenie zawodowe

Całość procesu rozpoczynamy od sesji wstępnej, dzięki której zarysowujemy obraz Twojej obecnej sytuacji i poznajemy najważniejsze potrzeby. To też moment na znalezienie pierwszego, pomocnego sposobu radzenia sobie w codzienności.

Sesje odbywają się online, a każda z nich trwa ok. 60 min. Cena jednego spotkania to 150 zł. 

Wypełnij poniższy formularz, a ja odpowiem w ciągu 24 godzin ze szczegółami.

Współpracuję z wieloma klientami, przedsiębiorcami i firmami, dlatego nie zwlekaj, bym mógł jak najszybciej zarezerwować dla Ciebie czas do współpracy.

Pisząc do mnie nic nie ryzykujesz. Jeżeli w ciągu pierwszych trzech spotkań uznasz, że nasza współpraca nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, zwrócę Ci 100% poniesionych kosztów. Zasada ta wynika z tego, że w procesie zmiany znaczenie mają nie tylko narzędzie i techniki, ale również kontakt klienta z psychologiem (potwierdzają to badania naukowe).

Opisz krótko swoją obecną sytuację, zarezerwuj termin i działajmy!

  Tak mówią o mnie klienci

  Pan Maciej Jankowski jest specjalistą jakich dzisiaj potrzebujemy. Przechodziłem terapię u Pana Macieja przez kilka miesięcy, profesjonalne podejście oraz przede wszystkim merytoryczna, naukowa wiedza poparta badaniami sprawia, że czułem się komfortowo i wiedziałem, że moje zdrowie jest w dobrych rękach. Po głębszym zastanowieniu i szeregu tematów o jakich rozmawiałem podczas terapii, dochodzę do wniosku, że w Polsce zdecydowania za mało mówimy o naszej psychice i myślę, że wiele osób (jak nie wszyscy) mogłoby przejść niektóre etapy terapii ponieważ pozwala ona po prostu poznać siebie. Pan Maciej jest specjalistą pod którego profesjonalizmem i jakością podpisuję się obiema rękami ! Dziękuję
  wypalenie zawodowe
  Błażej
  Programista
  Po kilku miesiącach terapii u p. Macieja poznałem w końcu siebie. Wiele się dowiedziałem o sobie i doszedłem do tego skutecznie naprowadzony przez ww. terapeutę. Wymaga to pewnego wysiłku, ale uważam iż o to właśnie o to chodzi. Pewne rzeczy trzeba sobie uzmysłowić samemu, a p. Maciej świetnie nauczył mnie jak to zrobić w sposób delikatny, a za razem konkretny. Forma spotkań przypadła mi również do gustu. Luźniejszy ich charakter pozwolił mi bardziej się otworzyć i obdarzyć zaufaniem. Jeździłem tam z przyjemnością i z każdego spotkania coś wyniosłem lub nabyłem jakąś umiejętność czy wiedzę. Po każdej sesji czułem się pewniej i lżej. Nabyte informacje staram się cały czas wykorzystywać w życiu codziennym i widzę po sobie, że przynosi to co raz lepsze efekty. Pan Maciej nigdy mnie w żaden sposób nie ocenił ani nie powiedział co powinienem zrobić. Wiele kwestii w moim życiu się unormowało i cały czas poprawia. Terapeuta posiada już duże doświadczenie i wiedzę, którą umie przede wszystkim wykorzystać. Ja jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że jeszcze wielu osobom takim ja, p. Maciej pomoże.
  wypalenie zawodowe
  Adam
  Przedsiębiorca
  Zaczynając terapię, najbardziej bałem się skrępowania wynikającego z dzielenia się swoimi bardzo osobistymi przeżyciami z obcą osobą. Podczas pierwszych spotkań Pan Maciej nie naciskał i nie próbował wydobyć ze mnie żadnych informacji na siłę. Dał mi odpowiednio dużo czasu na oswojenie się z Jego osobą i nową sytuacją. Dzięki nieco luźniejszemu i mniej formalnemu charakterowi spotkań, a także zrozumieniu i braku oceny mojej osoby, poczułem się komfortowo i uczucie skrępowania zastąpiło zaufanie, dzięki któremu dużo łatwiej przychodziło mi dzielić się z Panem Maciejem swoimi problemami i myślami. Pan Maciej jest osobą o bardzo dużej wiedzy, której potrafi użyć w praktyce. Wspólnymi siłami udało nam się uporządkować wiele kwestii w mojej głowie, dzięki czemu mogłem spojrzeć na nie z odpowiedniego dystansu i wyrobić sobie o nich opinię jeszcze raz na spokojnie, bardziej obiektywnie. Pan Maciej często posługiwał się porównaniami w postaci historii czy rysunków, które pomagały mi lepiej zrozumieć omawianą kwestię. Najbardziej wartościowe było jednak to, że do każdego rozwiązania czy konkluzji dochodziliśmy wspólnie, przez co nie czułem się jakby ktoś prowadził mnie za rękę i myślał za mnie. Dawało mi to sporo satysfakcji i wiary w siebie, bo pokazało, że sam jestem w stanie poradzić sobie z wieloma rzeczami samodzielnie, jeśli tylko odpowiednio na nie spojrzę. Pomimo, że nasza terapia dobiegła końca, cały czas korzystam ze wskazówek i ćwiczeń Pana Macieja. Nowe sytuacje stawiają przede mną nowe wyzwania, czasem problemy, ale obecnie potrafię reagować na nie w dużo bardziej przemyślany sposób niż wcześniej. W trakcie terapii zrozumiałem lepiej sam siebie, przez co skuteczniej i we właściwy sposób mogę reagować na własne emocje. Forma spotkań przypadła mi również do gustu. Luźniejszy ich charakter pozwolił mi bardziej się otworzyć i obdarzyć zaufaniem. Jeździłem tam z przyjemnością i z każdego spotkania coś wyniosłem lub nabyłem jakąś umiejętność czy wiedzę. Po każdej sesji czułem się pewniej i lżej. Nabyte informacje staram się cały czas wykorzystywać w życiu codziennym i widzę po sobie, że przynosi to co raz lepsze efekty. Pan Maciej nigdy mnie w żaden sposób nie ocenił ani nie powiedział co powinienem zrobić. Wiele kwestii w moim życiu się unormowało i cały czas poprawia. Terapeuta posiada już duże doświadczenie i wiedzę, którą umie przede wszystkim wykorzystać. Ja jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że jeszcze wielu osobom takim ja, p. Maciej pomoże.
  wypalenie zawodowe
  Bartłomiej
  Specjalista ds. sprzedaży